fbpx

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie materace SportSleepConcept.com?

Od samego początku projektowania kolekcji sportowej przyświecał nam cel stworzenia materaców bez kompromisów. Bez kompromisów, tak jak Twoje podejście do treningów i walki o najlepsze laury. Pianki, tkaniny, rozwiązania techniczne bazują na szczytowej klasy komponentach. W produktach SportSleepConcept.com znajdują się jedynie wkłady o najwyższych parametrach gęstości i sprężystości, tkaniny wykazują się ponadprzeciętnymi właściwościami, a korzyści użytkowe i ergonomiczne zaczerpnięte są z topowych rozwiązań rynkowych. Ostatecznie powstały materace, których zalety i korzyści użytkowania są wyznacznikiem perfekcji i jakości rynkowej, dążącej do osiągnięcia pełnego, zdrowego snu.

Fighter RX to materac zbudowany na trzech różnych platformach, aby dopasował się do zawodnika, a nie sportowiec do materaca. Ektomorfik, mezomorfik i endomorfik to odrębne typy sylwetek, więc stworzenie tylko jednego materaca dla każdego z nich nie spełniało naszych oczekiwań. Jego wyjątkowość polega na precyzyjnej harmonii z Twoim ciałem. Bez kompromisów.

Materace podróżne World Tour MAXI i wersja MINI to odpowiedź na potrzeby zawodowców i amatorów. Warunki noclegowe podczas zgrupowań, zawodów czy delegacji często odbiegają od tych wymarzonych. Niezależnie czy to okres przygotowawczy czy przedstartowy, dobry sen jest kluczowy dla efektywnego treningu, najwyższego wyniku podczas zawodów, a także przed ważnym spotkaniem, np. z klientem.

Obie wersje naszych materaców charakteryzują się wysokimi parametrami jakościowymi, łatwością w przygotowaniu posłania i wygodą użytkowania. Zwarta, kompaktowa forma torby podróżnej pozwala na praktyczny przewóz materacy; nie tylko w „teamowym” autokarze, ale także w samochodzie osobowym.

Gwarancja komfortu. Jesteśmy perfekcjonistami w przypadku komfortu i zależy nam na Twojej satysfakcji. Jeżeli nie wiesz jakiego typu postury jesteś – doradzimy. Twoja postura może być pośrednia lub preferencje odczucia komfortu mogą się różnić od standardów, to zrozumiałe. W takim przypadku (dotyczy materaca Fighter RX), w terminie pierwszych 30 dni od zakupu, oferujemy możliwość BEZPŁATNEJ wymiany wkładu na bardziej miękki lub bardziej twardy, tak by spełniał Twoje oczekiwania.

Zależy nam na Twoim dobrym śnie.

By | 2019-02-27T00:18:20+01:00 19-02-2019|Materace, Sport|Możliwość komentowania Dlaczego powinieneś wybrać właśnie materace SportSleepConcept.com? została wyłączona